Collection: Single Sweets
Just One Sweet In a Bag
Choose just one sweet to fill a 1/4lb, 1/2lb, 1lb bag or a 2lb bag. The bigger the weight the cheaper the sweets!
-
Flower Marshmallows
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Fruity Hearts
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Giant Dolphins
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Giant Fizzy Bubblegum Bottles
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Giant Fizzy Cola Bottles
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Giant Fizzy Tutti Frutti Bottles
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Green Apple Pencils
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Gummy Green Crocodiles
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Gummy Pizza Slices
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Gummy Worms
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Jelly Blue Twist Kisses
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Jelly Filled Lips
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Jelly Filled Sour Blue Raspberry Hearts
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Jelly Turtles
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Jelly Unicorns
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Large Foam Raspberries
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Large Foam Strawberries
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Marshmallow Twists
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Mini Fried Eggs
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Mini Frogs
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Mini Happy Bears
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Mini Multicolor Marshmallows
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Mini Peach Rings
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Orange & Lemon Slices
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Peach Hearts
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Pink & White Mushrooms
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Rainbow Belt Bites
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Rainbow Pencils
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Red & Black Berries
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sour Bears
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sour Bricks
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sour Dummies
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sour Neon Worms
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sour Unicorn Gummies
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sour Worms
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per